O nas

Berry Cleaning Services – rodzinny projekt, zespół młodych ludzi, którzy zajmują się specjalistycznym i profesjonalnym sprzątaniem, myciem okien oraz doczyszczaniem wszelkich powierzchni. Dzięki dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszej załogi, usługi są wykonywane na wysokim poziomie jakości i wykonania.

 

Zajmujemy się utrzymaniem czystości w biurach, mieszkaniach, domach prywatnych czy na terenach wspólnot mieszkaniowych oraz usługami specjalistycznymi, których nie podejmą się inne firmy. Pracujemy korzystając z profesjonalnych, sprawdzonych przez nas produktach oraz na profesjonalnym sprzęcie renomowanych marek takich jak Buzil, ClineX, Unger, Karcher czy TTS.

 

Używając profesjonalnego wyposażenia potrafimy pozbyć się uciążliwych zabrudzeń czy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Prace wykonujemy na wysokości do 10 metrów, używając własnych drabin, co znacznie obniża koszty zamówionego zlecenia (brak opłaty za wynajem rusztowania/podnośnika). Przy użyciu wody osmotycznej wyczyścimy wiele trudno dostępnych miejsc i powierzchni dzięki systemowi Uger nLite. W swojej ofercie posiadamy również mycie paneli słonecznych. Ponadto zajmujemy się wokoło domowymi porządkami takimi jak: mycie dachów, podbitki dachowej, czyszczenie rynien, rolet czy żaluzji oraz podjazdów.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów. Dostosowujemy się do Waszych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i szczegółową ofertą.

 

Pracujemy w dni robocze, weekendy oraz święta w dogodnych dla Państwa godzinach. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku lub drogą elektroniczną.

 

Jesteśmy aktywni na portalach społecznościowych, gdzie zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i efektami, które uzyskujemy dzięki zaangażowaniu i wiedzy. Zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco:

Facebook/Instagram: berrycspl

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Ikona społeczna

Berry Cleaning Services

Adres
Godziny otwarcia

ul. Grobla 17,

61-859, Poznań

Pon-Pt 8:00-18:00

+48 534 677 637

biuro@berrycs.pl

  • Instagram Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona

© 2018 by Berry Cleaning Services

logo wyciete.png

Berry Cleaning Services